KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14145390

nr 1414 5390

Olle Eriksson

(f. 1939), Sverige

Oljemålning, Signerad, "sommarögon". Olja på duk, 45x54cm, yttermått inklusive ram: 56x65cm

Olle "Droppen" Eriksson, svensk bildkonstnär född 1939 i Gimåfors, Medelpad.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 23 augusti 2021
kl 18:06:53

22/8 19:18:45 1      Vinnande bud

Olle Eriksson

Läs mer om Olle Eriksson